Cena szafy do zabudowy

Cena szafy do zabudowy zależy od materiałów z jakich będzie wykonana.

Wymiary zabudowy

Wymiary szafy mają oczywiście największe znaczenie. Długość zabudowy przekłada się na ilość drzwi jakie będzie posiadała szafa. Możemy podzielić zabudowę na dowolną ilość drzwi / skrzydeł. Każde drzwi zwiększają cena do zabudowy gdyż wymagają dodatkowych okuć.

System wózków i okucia

Na rynku istnieje wiele rodzajów okuć i systemów drzwi przesuwnych. Tanie wózki i okucia produkowane w chinach szybko ulegają uszkodzeniom. Bardzo często wymieniamy wadliwe systemy. Firma Rajczyk używa jedynie solidnych systemy z gwarantują długoletności. Mamy dostęp do cen hurtowych, dzięki czemu oferujemy dobrą jakość za niewygórowaną cenę.

Kolory

Kolor płyty meblowej nie wpływa na cenę szafy do zabudowy. Zapraszamy do zapoznania się z małym ułamkiem dostępnych kolorów GALERIA KOLORÓW

Wypełnienie drzwi szafy

Drzwi przesuwne nie muszą składać się jedynie z płyty meblowej. Możemy wykonać dowolną kombinacje płyty, luster, rattanu, bambusa..itd.

Wyposażenie

Dodatkowe wyposażenie jak wysuwane kosze, pantografy, wieszaki na krawaty zwiększają cenę zabudowy.

Dokładna cena szafy do zabudowy

Prosimy o kontakt. KONTAKT

Umówimy się na bezpłatny i nieobowiązujący obmiar. Zaprezentujemy materiały, okucia oraz wszystkie dostępne kolory. Po obmiarze ustalimy cena szafy do zabudowy.

cena szafy do zabudowycena szafy do zabudowy